X

دستگاه لاغری چگونه کار می‌کند؟| نحوه عملکرد انواع دستگاه لاغری

09128012630 کارشناس فروش
دستگاه لاغری چگونه کار می‌کند؟

بسیاری از متقاضیان به این دلیل از دستگاه لاغری استفاده می‌کنند، که از شکل کلی اندام و وزن فعلی خودشان رضایت ندارند. بهترین روش برای کانتورینگ و فرم دهی بدن و حذف چربی های سرسخت نواحی مختلف، استفاده از دستگاه های لاغری است. امواج اولتراسوند با برخورد به سلول های چربی آن ها را به اسیدهای چرب تبدیل می‌کند تا به آسانی از بدن دفع شوند.

اسلیم مارکت
اسلیم مارکت

لاغری موضوعی با استفاده از دستگاه لاغری

یکی از روش‌های لاغری موضعی، استفاده از انواع دستگاه های لاغری با قابلیت های ویژه برای حذف کردن چربی در نواحی مختلف بدن است. امروزه بدون جراحی، بدون ایجاد زخم و بدون طی کردن دوران نقاهت، با راهکارهای لاغری جدیدی می‌توان کاهش چربی و لاغری را تجربه کرد. لاغری موضعی با استفاده از دستگاه لاغری کاملا بدون تهاجم بوده و نیازی به استراحت و بیهوشی ندارد. استفاده از دستگاه لاغری باعث کاهش اندازه توده‌های چربی زیر پوست می‌شود.

لاغری موضوعی با استفاده از دستگاه لاغری

دستگاه های لاغری چگونه باعث کاهش وزن می‌شوند؟

برای برخورد با چربی های بدن، دستگاه‌ های لاغری از امواج مختلفی استفاده می‌کنند. در ادامه به بررسی این امواج و عملکرد دستگاه های لاغری می‌پردازیم.

  1. امواج اولتراسوند

امواج اولتراسوند همان امواج صوت هستند که برای کاهش چربی مورد استفاده قرار می‌گیرند. اغلب دستگاه های کویتیشن از این امواج استفاده می‌کنند. دستگاه های کویتیشن امواج اولتراسوند را به عمیق ترین لایه‌های پوست شما می‌فرستند و یک امواج عرضی و حباب‌های کوچک در بافت سلول‌های چربی ایجاد می‌کنند که این امر باعث بزرگ شدن سلول‌ها و آسیب رسیدن به دیواره سلول‌های چربی می‌شود. پس از اتمام تابش این امواج، سلول ها دچار تخریب و ترکیدگی می‌شوند و توسط سلول های لنفاوی جذب شده و از طریق مجاری ادراری دفع می‌شوند. این امواج در طی جلسات آتی هم باعث کاهش سایز و هم کاهش وزن می‌شوند.

افرادی که درگیر بیماری‌های خاص و یا چربی خون نیستند، می‌توانند از دستگاه های لاغری با امواج اولتراسوند به منظور کاهش سایز، چربی‌ها و یا سلولیت نواحی مختلف بدن خود استفاده نمایند.

دستگاه های لاغری به صورت غیر تهاجمی عمل کرده و بدون هیچ‌گونه درد و خون‌ریزی باعث حذف سلولهای چربی و در نتیجه لاغری موضعی می‌شوند.

  1. امواج رادیوفرکانسی (RF)

برخی دستگاه‌ های لاغری با استفاده از امواج رادیوفرکوئنسی موجب کاهش چربی و سایز می‌شوند. انرژی این امواج، سلول های چربی را ذوب کرده تا از طریق سلول های لنفاوی از بدن جمع و دفع شوند. امواج رادیوفرکوئنسی برای کسانی که پوست حساس دارند نیز استفاده می‌شود و احتمال ابتلا به عفونت یا کوفتگی را در این افراد ایجاد نمی‌کند. دستگاه‌های استفاده کننده از این امواج متنوع هستند. دو برندی که از این امواج برای لاغری موضعی استفاده می‌کند شامل موارد زیر است:

  • دستگاه لاغری میداس

دستگاه میداس با استفاده از امواج RF، چربی‌های موضعی نواحی مختلف بدن را حذف و به درمان سلولیت، بهبود پوست پرتقالی، کاهش استریا واسترچ مارک بسیار کمک می‌کند. همچنین برای جوانسازی و لیفتینگ نیز می‌توانید از دستگاه میداس استفاده کنید. دستگاه میداس به گونه ای عمل می‌کند که هیچ تداخلی با فیزیولوژی بدن نداشته باشد. همچنین می‌توان در کنار آن از مزوتراپی و سایر دستگاه‌های لاغری موضعی نیز استفاده کرد.

  • دستگاه لاغری ترواسکالپ

این دستگاه نیز از امواج رادیوفرکوئنسی برای لاغری و ایجاد تناسب اندام استفاده می‌کند. برای کاهش سایز، لاغری، کاهش سلولیت و از بین بردن انباشتگی‌های چربی می‌توانید از دستگاه اغری ترواسکالپ نیز استفاده کنید. همچنین برای لیفتینگ، جوانسازی و جلوگیری از افتادگی پوست موضع لاغرشده نیز از این دستگاه با امواج رادیوفرکانسی استفاده می‌شود.

تکنولوژی دستگاه ترواسکالپ ساخت کمپانی Cutera آمریکا می‌باشد و شامل یک مولد امواج الکترونیکی در محدودۀ امواج رادیویی بوده که کاملا بی‌خطر است و می‌تواند در 15 دقیقه تا 24 درصد از چربی‌های بدن را بدون آسیب، خون‌ریزی یا کبودی ازبین ببرد.

استفاده از دستگاه لاغری با امواج رادیوفرکانسی (RF)

در روش‌های لاغری موضعی با دستگاه، امواج ساطع شده از دستگاه لاغری چربی‌های بدن را وادار به تجزیه و شکستن می‌کند. با استفاده از دستگاه های لاغری می‌توانید کمی تغییر سایز در قسمت‌های مورد نظر داشته باشید. اما تنها استفاده از این روش‌ها باعث کاهش وزن نمی‌شود و برای حفظ نتایج، باید اقدام به ثابت نگه داشتن وزن خود کنید و سبک زندگی سالم و رژیم غذایی متعادل داشته باشید.

اگر قصد خرید انواع دستگاه لاغری دارید می‌توانید مجموعه اسلیم مارکت را به عنوان نمایندگی فروش انواع دستگاه لاغری در تهران انتخاب کنید؛ چرا که این مجموعه خدماتی همچون گارانتی محصول، تضمین اصالت، ارسال سریع، مشاوره رایگان و قیمت مناسب به شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید