X

خرید و آشنایی با انواع دستگاه لاغری

09128012630 کارشناس فروش
آشنایی با انواع دستگاه لاغری

درمان چاقی موضعی و کاهش سایز اخیراً، با استفاده از دستگاه های لاغری امکان پذیر بوده است و به جای انجام جراحی های تهاجمی و پر خطر مانند لیپوساکشن و ابدومینوپلاستی و...، می‌توان روش‌های غیرتهاجمی و موثر تری مانند آر اف کویتیشن، کرایولیپولیز و... را امتحان کرد. در ادامه به معرفی برخی از دستگاه های لاغری می‌پردازیم.

اسلیم مارکت
اسلیم مارکت

دلیل استفاده از دستگاه های لاغری

برخی افراد برای رسیدن به اندامی ایده آل زمان و اراده ی رعایت رژیم و ورزش کردن را ندارند و می‌خواهند در کوتاه ترین زمان ممکن لاغر شوند می‌توانند از دستگاه های لاغری استفاده کنند. امروزه می‌توانید به جای انجام جراحی های طاقت فرسا با هزینه های هنگفت و یا استفاده از داروهای چربی سوز که بسیار عوارض دارد، از دستگاه های لاغری با قابلیت های منحصر به فرد استفاده کنید. دستگاه های لاغری علاوه بر نداشتن درد و خونریزی بعد از استفاده، به سرعت شما را به وزن دلخواه می‌رساند.

دلیل استفاده از دستگاه لاغری

معرفی انواع دستگاه های لاغری

دستگاه های لاغری شامل برند ها و مدل های مختلفی هستند که هر یک برای یک قسمت از بدن مورد استفاده قرار می‌گیرند. این دستگاه ها شامل مدل های زیر می‌شوند:

دستگاه لاغری LPG

مکانیزم عملکرد دستگاه LPG به گونه ای است که پوست را به صورت عمیق ماساژ داده و به صورت مکنده عمل می‌کند. با استفاده از این دستگاه لاغری پوست بدن تحریک شده و چربی های زیر پوست شروع به نرم شدن می‌کنند. در این هنگام اگر ورزش و تغذیه مناسب داشته باشید این چربی ها به دلیل ناپایداری به سرعت از بین می‌روند. دستگاه لاغری LPG یکی از انواع دستگاه های لاغری است که میزان آب بدن را کاهش می دهد و در زمان استفاده نیاز است آب بسیار زیادی مصرف کنید.

 عکس دستگاه لاغری ال پی جی

دستگاه لاغری کرایولیپولیز

دستگاه لاغری کرایولیپولیز به صورت غیر تهاجمی چربی های بدن را فریز کرده و باعث تجزیه سلول های چربی می شود. این دستگاه اثرات خود را در طولانی مدت نشان می‌دهد اما بعد از نشان دادن، نتایج استفاده از دستگاه لاغری کرایولیپولیز دائمی خواهد بود. دستگاه لاغری کرایولیپولیز برای کسانی که چاقی موضعی دارند یا دچار اضافه وزن شده‌اند، مناسب است. بعد استفاده از کرایولیپولیز نیاز به مراقبت خاصی نیست و می‌توان به سایر کارهای روزمره رسیدگی کرد. این دستگاه هیچ عارضه جانبی و دردی ندارد.

استفاده از دستگاه لاغری کرایولیپولیز

دستگاه لاغری کویتیشن

دستگاه لاغری کویتیشن از تکنولوژی سونوگرافی برای حذف چربی های زائد استفاده می‌کند. کاهش وزن با استفاده از دستگاه لاغری کویتیشن امکان پذیر اما دائمی نیست. در هنگام استفاده از دستگاه لاغری کویتیشن نیازی نیست که پزشک کلینیک حضور داشته باشد.

دستگاه لاغری RF یا رادیوفرکانسی

دستگاه لاغری رادیوفرکانسی یا RF باعث گرم شدن سلول های چربی می شود. در صورت آزاد شدن اسیدهای چرب، حجم سلول های چربی کمتر می‌شود و سایز کم خواهد شد. نوع تری پولار دستگاه لاغری رادیوفرکانسی یا RF علاوه بر اینکه از لایه های سطحی پوست به لایه های عمیق تر نیز نفوذ می کند باعث حفاظت از آن نیز می‌شود.

دستگاه لاغری شاک ویو

دستگاه لاغری شاک ویو دارای امواج صوتی با انرژی بالا است. امواج این دستگاه در خارج از بدن تولید می‌شود و پس از ورود به بدن از محیط میان بافتی عبور می‌کند. این عمل باعث آزاد شدن انرژی در محل اتصال بافت ها و تغییرات بافتی می شود. بهتر است دستگاه لاغری شاک ویو و کویتیشن با هم مورد استفاده قرار گیرد.

دستگاه لاغری شاک ویو

خرید بهترین دستگاه لاغری موضعی

اگر قصد خرید دستگاه لاغری را دارید اما نمی‌دانید کدام برند و مدل را تهیه کنید، پیشنهاد می‌کنیم از یک فروشگاه معتبر اقدام به خرید نمایید تا هم مشاوره خرید و هم ضمانت اصالت کالا به شما ارائه شود.

برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه های لاغری با مشاوران مجموعه اسلیم مارکت تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید