X

فریز کردن چربی چیست و چگونه انجام می‌شود؟| استفاده از دستگاه کرایولیپولیز

09128012630 کارشناس فروش
فریز کردن چربی

فت فریزینگ Fat Freezing یا فریز چربی یک روش حذف چربی به وسیله فریز کردن و یا همان استفاده از دستگاه کرایولیپولیز می‌باشد که در این روش پوستی که زیر آن چربی قرار دارد، به وسیله یک ساکشن، درون یک محفظه مکیده می‌شود. سپس درون این محفظه دمای پوست را تا حد ممکن کاهش می‌دهند تا سلول های چربی از بین بروند و پس از گذشت چند هفته بدن سلول های چربی را به صورت طبیعی دفع می‌نماید.

اسلیم مارکت
اسلیم مارکت

حذف چربی به وسیله فت فریزینگ (fat freeze) چگونه است؟

دستگاه کرایولیپولیز بوسیله یک کاپ پوست را که چربی در زیر آن قرار دارد می مکد و سپس درآن کاپ، چربی ها را کریستالیزه یا فریز می کند. این روش برای هر قسمت از بدن مخصوصا ناحیه شکم حدودا 60 دقیقه طول می کشد اما همچنین بسته به ناحیه مورد هدف و میزان چربی آن قسمت ممکن است در زمان تفاوت هایی ایجاد شود.

چرا فت فریزینگ برای چربی های ناحیه شکم باید استفاده شود؟

چربی های موضعی ناحیه شکم و پهلو، بسیار سرسخت هستند و نه با ورزش می شود از شر آن ها خلاص شد و نه با رژیم غذایی می‌توان آنها را از بین برد. دستگاه لاغری کرایولیپولیز یا همان فت فریزینگ عوارضی مثل درد خفیف، سوزش یا درد در محل درمان دارد اما در مقایسه با روش های متعدد جراحی های لاغری بسیار کم خطر تر می‌باشد. 

آیا استفاده از روش کرایولیپولیز باعث کم شدن وزن می‌شود؟

به طور کلی بدن بسیاری از افراد به میزان ثابتی دارای سلول های چربی است که در صورت افزایش و یا کاهش وزن، ذچار تغییر سایز می‌شود. در روش فریز کردن چربی و کرایو سلول های چربی اصطلاحاً یخ می زنند و برای همیشه از بین می‌روند. هدف از استفاده از این روش، کاهش وزن نیست بلکه در این روش فقط سلول های چربی سرسخت و آزار دهنده از بین می‌روند.

آیا فریز کردن چربی ها یا همان فت فریز روشی بدون خطر و ایمن است؟

این روش کاملا بدون عوارض و درد و خونریزی بوده و می‌تواند جایگزین بسیاری از جراحی های دردناک و طاقت فرسا شود. این دستگاه برای در هم شکستن و حذف سلول های چربی بکار می رود و تاثیر بسزایی در اندام زیباجویان دارد.

وارد کردن سرما به دیگر سلول ها هیچ آسیبی نمی رساند و هدف فقط سلول های چربی می باشند.

لاغری به وسیله کرایولیپولیز چند جلسه طول می‌کشد؟

طول درمان و جلسات در حین انجام فریز کردن چربی و یا همان فت فریز و کرایو بستگی به تعداد ناحیه هایی که دارای چربی موضعی می‌باشند دارد.

این روش در یک جلسه انجام می گیرد اما اگر تعداد نواحی مورد نیاز زیاد باشد، باید طی چند جلسه فت فریز صورت بگیرد.

در هر جلسه برای هر ناحیه حدود 35 تا 60 دقیقه زمان لازم است تا عوارض و آسیبی به پوست وارد نشود.

آیا امکان دارد بعد از انجام فریز کردن چربی ها فرد باز هم چاق شود؟

یکی از مزایای روش فریز کردن چربی بر خلاف رژیم غذایی و ورزش، از بین بردن سلول های چربی و خارج کردن آنها به صورت دائمی و همیشگی است.

برای خرید دستگاه لاغری می‌توانید با فروشگاه اسلیم مارکت تماس بگیرید. دستگاه لاغری کرایولیپولیز برگرفته از تکنولوژی روز دنیا بوده و دارای قابلیت های بسیاری است که در هنگام خرید کارشناسان این مجموعه به صورت کامل نحوه عملکرد و قابلیت های دستگاه را به شما ارائه خواهند داد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید