X

انواع روش های لاغری | بهترین و جدیدترین روش لاغری با دستگاه

09128012630 کارشناس فروش
انواع روش های لاغری

امروزه به جهت دستیابی به اندامی ایده آل و زیبا، روش های مختلف لاغری بسیاری مطرح شده است. انواع روش های لاغری مانند جراحی های زیبایی مناسب افرادی است که از ورزش کردن و رژیم گرفتن هیچ نتیجه ای نگرفته‌اند. برای انجام این روش ها و یا انتخاب یکی از آنها نیاز به اطلاعاتی در رابطه با نحوه انجام این روش ها و تفاوت آن ها نسبت با یکدیگر است که در این مطلب توضیحاتی در رابطه با روش های لاغری موضعی و نحوه انجام این روش ها ارائه شده است.

اسلیم مارکت
اسلیم مارکت

انواع روش های لاغری

چاقی و اضافه وزن علاوه بر اینکه میزان اعتماد به نفس در افراد را کاهش می‌دهد، با ایجاد بسیاری از بیماری های ناشی از افزایش وزن نیست در ارتباط است. برای دور نگه داشتن خود از انواع بیماری و به خطر نیافتادن سلامت زندگی خود نیاز است تا وزن متعادلی را برای سبک زندگی خود انتخاب کنید. افرادی که از اضافه وزن و چاقی رنج می‌برند به دو روش طبیعی و یا غیر طبیعی اقدام به کاهش وزن و رسیدن به وزنی متعادل می‌نمایند.

لاغری به روش طبیعی

در روش لاغری طبیعی افراد باید از برنامه ورزشی مناسب و رژیم غذایی سالم به جهت حذف چربی های اضافه بدن خود استفاده کنند. در این روش باید در کنار انجام ورزش برای کاهش وزن، از غذاهای سرشار از فیبر و پروتئین استفاده کرد و مصرف غذاهای فرآوری شده و قند های مصنوعی را به حداقل میزان ممکن رساند. بسیاری از افراد برای داشتن رژیم غذایی سالم به متخصص تغذیه مراجعه می‌کنند و تحت نظر پزشک تغذیه اقدام به کاهش وزن اصولی می‌نمایند.

لاغری به روش غیر طبیعی

در صورتی که با ورزش و رعایت رژیم غذایی هیچ تغییری در وزن حاصل نشود و نتیجه ای نه چندان موفق حاصل نشود، می‌توان با انواع روش های غیر طبیعی مانند جراحی زیبایی اقدام به لاغری نمود. لاغری به روش غیر طبیعی شامل عمل اسلیو و بای پس معده، عمل لاغری لاپاراسکوپی، لیپوماتیک، لیپوساکشن، ابدومینوپلاستی و لاغری با انواع دستگاه های لاغری می‌شود. البته که بعد از انجام هر یک از این روش ها باید انجام ورزش و رعایت تغذیه مناسب به یک سبک زندگی و عادت تبدیل شود.

همانطور که گفتیم روش های غیر طبیعی لاغری شامل انواع جراحی های زیبایی به منظور لاغری می‌شوند که در ادامه به بررسی برخی از آن ها می پردازیم.

عمل لیپوماتیک

جراحی لیپوماتیک یکی از انواع روش های لاغری به صورت غیر طبیعی می‌باشد که در این روش با استفاده از دستگاه مخصوصی بدون آسیب رساندن به بافت های بدن، چربی های اضافی و زائد را با استفاده از لوله ای به نام کانولا تخلیه می‌کنند. این روش لاغری موضعی می‌تواند دارای برخی عوارض مانند ورم، آمبولی ریه، سوختگی پوست، التهاب، کبودی، حساسیت و آلرژی باشد.

عمل لیپوساکشن

این روش لاغری نیز با استفاده از کانول که یک لوله کوچک است، تقریبا مشابه عمل لیپوماتیک انجام می‌شود. این روش نیز ممکن است شامل خطرات و عوارض نسبتا زیادی مانند مشکلات قلبی و ریوی، شل شدن پوست، عفونت، کبودی، تجمع مایع زیر پوست و... شود.

عمل ابدومینوپلاستی

در عمل ابدومینوپلاستی بسیاری از چربی ها و پوست اضافه بدن به منظور حذف چربی ها و فرم دهی بدن حذف می‌شوند. متقاضیان بسیاری از این جراحی استقبال کرده و اقدام به انجام عمل ابدومینوپلاستی می‌کنند.

این جراحی نیز مانند سایر جراحی های دیگر شامل عوارضی همچون باقی ماندن اسکار جراحی، بی حسی پوست و شل شدگی پوست می‌باشد.

استفاده از دستگاه های لاغری

امروزه استفاده از انواع دستگاه های لاغری برای خلاص شدن از شر چربی های شکم و پهلو و چربی های سایر قسمت های بدن توصیه می‌شود؛ چرا که این گونه روش ها از عوارض بسیار کمتری برخوردار هستند و برای نواحی مختلف بدن دارای تنوع بسیار زیادی می‌باشد. استفاده از دستگاه لاغری نیاز به مراقبت های بعد و قبل، سپری کردن دوره نقاهت و... ندارد و با طی چند جلسه در کنار ورزش و رژیم غذایی درست می‌توانید چندین سایز کم کنید.

به طور کلی انواع دستگاه های لاغری شامل موارد زیر می شود:

بررسی بهترین دستگاه های لاغری به منظور لاغری و کاهش وزن

  • دستگاه لاغری کرایولیپولیز

استفاده از دستگاه لاغری کرایولیپولیز برای افرادی که بدنشان به لاغری با رژیم غذایی و ورزش واکنش نشان نمی‌دهد، بسیار مناسب است. در این روش با استفاده از لیزر، بافت چربی ها می‌شکنند و موجب کاهش وزن می‌شوند. لوله کانولا در روش لیزر کرایولیپولیز موجب تخریب چربی ها می‌شود و یک شکاف در بافت ایجاد می‌کند. شکم، پهلو و باسن نواحی هستند که در این روش لاغری مورد لیزر قرار می‌گیرند.

  • دستگاه لاغری ال پی جی LPG

این دستگاه لاغری نیز موجب تحریک سیستم لنفاوی و عروقی و موجب چربی سوزی می‌شود. دستگاه اندرمولوژی یا LPG از طریق نوعی ماساژ با بافت عمیق ارتباط برقرار می‌کند و همچنین برای رفع سلولیت نیز استفاده می‌شود.

  • دستگاه لاغری کویتیشن

یکی دیگر از انواع بهترین دستگاه های لاغری، دستگاه کویتشن است که با بهره‌گیری از امواج اولتراسوند، لایه های پوست را تحت تاثیر قرار می‌دهد و با ایجاد لرزش به چربی سوزی و لاغری کمک می‌کند.

همانطور که توضیح دادیم، برای استفاده از دستگاه های لاغری نیازی به بستری شدن نیست و پس از استاده هیچ عوارضی بروز نخواهد کرد. دستگاه های لاغری برای سفت کردن پوست، رفع ظاهر سلولیت، افزایش تولید کلاژن و برداشتن چربی مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین از این دستگاه های لاغری می‌توان در نواحی مختلف بدن از جمله: شکم، بازو، غبغب، سینه مردان، ران، دست، باسن، لگن و پهلو استفاده کرد.

اگر می‌خواهید بی خطر ترین و جدیدترین روش لاغری را بدون عوارض تجربه کنید، همین حالا از فروشگاه اسلیم مارکت اقدام به خرید دستگاه لاغری کنید. فروشگاه اسلیم مارکت ارائه دهنده انواع دستگاه های لاغری با قیمت مناسب می‌باشد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید