X

نمایندگی فروش دستگاه لاغری جی فایو

09128012630 کارشناس فروش
نمایندگی فروش دستگاه لاغری جی فایو

دستگاه لاغری جی فایو (G5) به عنوان یک ماساژ درمانی بسیار مفید در بحث زیبایی و لاغری موضعی کاربرد دارد. دستگاه لاغری جی فایو با ابزار مخصوص باعث ترمیم بافت‌ های عمیق بدن، از بین بردن انقباض عضلات تحت فشار، بهبود پوست و کاهش وزن می‌شود. برای افرادی که دارای اضافه وزن هستند، بهتر است بعد از رژیم غذایی و ورزش از ماساژ درمانی با دستگاه لاغری جی فایو (G5) استفاده کنند.

اسلیم مارکت
اسلیم مارکت

دستگاه لاغری g5 (جی فایو) چیست؟

جی فایو نوعی دستگاه لاغری موضعی است که برای فشرده سازی ناحیه دارای چربی انباشته مورد استفاده قرار می‌گیرد. امواج و گرما دستگاه G5 باعث آب شدن چربی های جامد آن ناحیه بدن می‌شود. ماساژ و تسهیل جریان خون و لنف نیز از دیگر قابلیت های دستگاه لاغری جی فایو می‌باشد که در نتیجه باعث رفع افتادگی پوست نیز می‌شود.

نمایندگی فروش دستگاه لاغری جی فایو

قیمت دستگاه لاغری جی فایو

دستگاه لاغری جی فایو از نظر قیمت از دسته دستگاه های لاغری قیمت مناسب است که در صورت تمایل به خرید می‌توانید از حدود قیمت 1.000.000 الی 12.000.000 میلیون تومان در مدل های خانگی و سالنی این دستگاه را تهیه کنید. فروشگاه اسلیم مارکت دستگاه لاغری جی فایو را با مناسب ترین قیمت درعین ارائه با کیفیت ترین محصول به شما عزیزان عرضه می‌دارد.

دستگاه لاغری جی فایو خانگی

مدل های خانگی دستگاه لاغری G5 فرق زیادی با مدل های سالنی و کلینیکی آن ندارد. به دستگاه های لاغری جی فایو پرتابل، مدل خانگی و قابل حمل جی فایو گفته می‌شود که مهم ترین تفاوت آنها در مدل سری و میزان وزنی از چربی است که شامل درمان با این مدل از دستگاه جی فایو می‌شود. بهترین مدل دستگاه لاغری جی فایو خانگی مدل AURO است که مجهز به 3 سری مختلف بوده و دارای مد ماساژ و ویبریشن می‌باشد.

دستگاه لاغری جی فایو مدل هاینس

دستگاه لاغری جی فایو هاینس دارای 4 سری کاربردی اسلیمینگ می‌باشد که این برند از بهترین برند های دستگاه لاغری جی فایو است. دستگاه جی فایو هاینس به حالت استند کلینیکی بوده و 4 مد (حالت) مختلف گرما، ماساژ، ویبریشن و لیفت دارد. این دستگاه در مجموعه اسلیم مارکت دارای 2 سال گارانتی بوده و شامل 5 سال خدمات پس از فروش می‌شود.

دستگاه جی فایو هاینس دارای 1 عدد هندپیس و 3 سری قابل تعویض می‌باشد که هر یک با عملکرد های مجزایی باعث چربی سوزی موضعی، رفع سلولیت های پوستی و ماساژ درمانی در جهت لاغری می‌شوند. استفاده از این دستگاه که شامل روشی ایمن، بدون عوارض جانبی، بدون دوران نقاهت و جایگزینی برای جراحی های لاغری خطرناک است می‌تواند برای رسیدن به اندامی مطلوب یک قدم مفید باشد.

برای تمام نواحی بدن می‌توان از دستگاه لاغری جی فایو استفاده کرد. همچنین این دستگاه دارای پایه چرخ دار به جهت جابه جایی راحت و آسان تر می‌باشد.

ماساژ با دستگاه لاغری جی فایو

هنگام قرار گیری هندپیس های دستگاه لاغری روی بدن، لرزش و ماساژ دستگاه به بدن انتقال می‌یابد و چربی‌های موضعی و سلولیت‌های بدن از بین می‌روند.

بافت های مرده و انتقباض یافته بدن با ماساژ و ایجاد فشار احیا می‌شوند. دستگاه لاغری جی فایو علاوه بر جوانسازی در افزایش گردش خون برای پوست نیز نقش بسیار موثری دارد.

از دیگر فواید استفاده از دستگاه G5 (جی فایو) می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاهش وزن راحت بدون درد و خونریزی
  • سم زدایی بدن
  • شکستگی چربی های موضعی
  • نتیجه دهی مطلوب، سریع و ایمن
  • کاملا مقرون به صرفه

قیمت و خرید دستگاه لاغری جی فایو

نحوه کار با دستگاه لاغری جی فایو

کار با دستگاه جی فایو تقریبا آسان است فقط کافیست سری مناسب را انتخاب کرده و دستگاه را روشن کنید. با هندپیس مخصوص بر روی ناحیه مورد نظر ماساژ دهید. با تعویض سری های دستگاه جی فایو نوع درمان نیز تغییر می‌کند. برای رفع سلولیت های بدن، باید سری مخصوصی بر روی هندپیس دستگاه جایگذاری کرد تا آماده به کار شود. از دستگاه لاغری جی فایو می‌توان برای نواحی که تجمع چربی و یا سلولیت زیاد است، استفاده کرد.

فقط با شناخت کافی سری های دستگاه جی فایو می‌توانید به راحتی از این دستگاه استفاده کنید.

سری های دستگاه جی فایو

  •  سری ماساژ ستونی :

این سری از دستگاه جی فایو مانند انگشت های این دستگاه عمل می‌کند و به دلیل داشتن حالت عمودی و تیز، ارتعاشات امواج جی فایو را نیز تیز میکند. این عمل موجب درهم شکستن بافت های چربی می‌شود.

  • پروپ یا سری اسفنجی :

سری اسفنجی g5 در نقاطی که به آن نقاط طب سوزنی گفته می‌شود استفاده می‌شود. سرعت سری اسفنجی دستگاه جی فایو زیاد است و برای ریلکسیشن و ماساژ نیز استفاده می‌شود.

  • سری کمانی شکل : 

کاربرد این سری از دستگاه جی فایو مانند مدل اسفنجی آن است فقط ظاهر آن و مناطقی که استفاده می‌شود متفاوت خواهد بود.

  • سری ماساژ نقطه ای : 

برای رفع چربی های نرم می‌توانید از سری ماساژ نقطه ای استفاده کنید. صاف شدن پوست نیز از دیگر ویژگی های سری این دستگاه می‌باشد.

خرید دستگاه لاغری جی فایو

اگر قصد خرید دستگاه لاغری جی فایو را دارید و از قابلیت های سری متنوع آن اطلاعات کسب کنید، می‌توانید با مجموعه اسلیم مارکت تماس حاصل نمایید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید