X

نمایندگی فروش دستگاه لاغری فارادیک

09128012630 کارشناس فروش
نمایندگی فروش دستگاه لاغری فارادیک

دستگاه فارادیک 10 پد لاغری ایرانی و یا اصطلاحا کمربند های ماهواره ای یک روش جدید لاغری هستند که برای لاغری های موضعی مورد استفاده قرار می‌گیرند. پدهای این دستگاه به نقاط مختلف بدن وصل می شوند و عضلات آن ناحیه را وادار به انقباض و فعالیت می کنند. این روش برای افرادی مناسب است که نمی‌توانند تحرک کافی داشته باشند و یا زمان ورزش ندارند.

اسلیم مارکت
اسلیم مارکت

دستگاه لاغری فارادیک

روند کار دستگاه های لاغری قدیمی به این صورت بود که با استفاده از گرما و لرزش بافت چربی تخریب می‌شد و شاهد کاهش وزن بودیم. اما در روش جدیدی که امروزه موثر و قوی عمل کرده، تخریب بافت چربی به کمک پالس های الکتریکی است. دستگاه فارادیک لاغری موضعی نیز بر اساس پالس های کنترل شده الکتریکی عمل می‌کند.

نحوه کار با دستگاه لاغری فارادیک 

این دستگاه لاغری دارای یک دستگاه کنترل اصلی برای تنظیم مقدار عبوری پالس و تعدادی پد که ۵ یا ۱۰ عدد هستند، می‌باشد. این پد ها از یک طرف به دستگاه کنترل اصلی وصل شده و از طرفی دیگر به بخش های مورد نظر بدن متصل هستند. دستگاه لاغری فارادیک دارای قابلیت های بسیاری است که برای قسمت های مختلف بدن با توجه به نیاز مورد استفاده قرار می‌گیرد و در ادامه با کاهش چربی و سایز همراه خواهد بود.

عملکرد دستگاه فارادیک

مزایا استفاده از دستگاه لاغری فارادیک

  • لاغری موضعی
  • حذف سلولیت
  • فرم دهی بدن
  • بازسازی عضلات بدن
  • رفع گرفتگی بدن
  • تسکین درد های مفصلی
  • قیمت مناسب
  • بهبود ظاهر ماهیچه

تاثیر دستگاه فارادیک چقدر طول می‌کشد؟

دستگاه های لاغری بر اساس ساختار دارای مدت زمان متفاوتی برای تاثیر گذاری بر روس بدن هستند. تعداد جلساتی که نیاز است هر فرد از این دستگاه استفاده کند، بر اساس شرایط فرد متفاوت می‌باشد. هر چه فرد به چربی سوزی و کاهش وزن بیشتری نیاز داشته باشد در نتیجه باید تعداد جلسات بیشتری نیز برای او در نظر گرفته شود. اما به  طور کلی و برای نتیجه دهی بهتر این جلسات از ۴ تا ۶ هفته مشخص شده است. هر جلسه نیز۳۰ تا ۴۰ دقیقه زمان می‌برد. همه چیز به شرایط فیزیکی فرد بستگی دارد و اگر نیاز باشد باید تعداد جلسات را افزایش داد.

آیا استفاده از دستگاه فارادیک عوارض دارد؟

آیا استفاده از دستگاه لاغری فارادیک عوارضی در پی دارد؟ در پاسخ باید بگوییم که استفاده از دستگاه فارادیک هیچگونه عوارضی را به دنبال ندارد. استفاده از این دستگاه در صورتی که زیر نظر کارشناسان و پزشک صورت گیرد و اصول استفاده از آن به خوبی رعایت شود هیچ عوارضی نخواهد داشت.

فروش دستگاه فارادیک بصورت غیر حضوری و به سراسر کشور

اگر نمی‌توانید به صورت حضوری خرید کنید، خرید خود را به صورت غیر حضوری با شماره گیری شماره تماس مندرج در سایت انجام دهید. در حال حاضر فروش دستگاه فارادیک در فروشگاه اسلیم مارکت به صورت غیر حضوری و حضوری انجام می‌شود. در صورتی که دارای محدودیت به صورت خرید حضوری هستید می‌توانید با مجموعه اسلیم مارکت تماس گرفته و بعد از مشاوره دستگاه مورد نیاز خود را خریداری نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن برای شما ارسال گردد.

قیمت و خرید دستگاه لاغری فارادیک

قیمت خرید دستگاه لاغری فارادیک

جهت خرید دستگاه لاغری فارادیک با کارشناسان مجموعه اسلیم مارکت تماس گرفته و با راهنمایی های بیشتر بهترین و متناسب ترین دستگاه لاغری را تهیه بفرمایید. با خرید از فروشگاه اسلیم مارکت که تنها نمایندگی فروش دستگاه لاغری فارادیک در تهران می‌باشد می‌توانید، از تضمین بهترین قیمت دستگاه لاغری فارادیک و اصالت کالا هنگام خرید بهره مند شوید. بهترین دستگاه های لاغری و دستگاه لاغری فارادیک را از اسلیم مارکت خریداری کنید. اسلیم مارکت به صورت تخصصی در زمینه فروش انواع محصولات و تجهیزات تناسب اندام و لاغری فعالیت می کند و بهترین مشاور برای خرید دستگاه مناسب و ایده آل برای شما می‌باشد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید